8 powodów, dla których warto nocować w hotelach Disneya

hotel_disneyland

Nocleg na terenie Disneylandu może wydawać się zbędną ekstrawagancją. Ilość udogodnień, przewidzianych dla gości hotelowych i liczne promocyjne oferty powodują jednak, że faktycznie warto rozważyć nocleg w tym miejscu.

Na terenie Disneylandu w Paryżu mieści się 7 hoteli. Różnią się one między sobą ceną i standardem. Mieszczący się tuż u bram parku Disneyland Hotel to najdroższy z nich. Wnętrza przypominają scenerię rodem z pałaców zamieszkiwanych przez królewny z filmów Disneya. Oprócz tego możemy zatrzymać się w domku na ranczu, w hotelu Cheyenne, hotelu Santa Fe wzorowanym na motelach przy Route 66  (to dwa najtańsze hotele na terenie całego kompleksu) i trzech innych obiektach, które stylem nawiązują do architektury Stanów Zjednoczonych. Czy pobyt w któryś z nich faktycznie się opłaca? W poniższych ośmiu punktach udowadniamy, że ich ofertę naprawdę warto wziąć pod uwagę.

  1. W cenie noclegu w hotelu otrzymujemy już bilety do obu parków Disneya – nocleg na terenie Disneylandu nie jest tani. Jeśli zarezerwujemy jednak pokój odpowiednio wcześnie koszty rezerwacji mogą się okazać się niewiele wyższe od tych, które musielibyśmy ponieść decydując się na wynajem pokoju w Paryżu i osobny zakup biletów do Disneylandu. Rezerwując pokój w Disneylandzie nie musimy już troszczyć się o wejściówki. Ich koszt wliczony jest w cenę pokoju. Dokładnie taką ofertą dysponuje obecnie portal Parkmania.pl. W jakim okresie obowiązują najkorzystniejsze ceny? Planując pobyt w Disneylandzie w czasie wakacji letnich najlepiej jest dokonać rezerwacji jesienią w roku poprzedzającym wyjazd. Wtedy ceny noclegów są naprawdę przystępne. Nie powinno też być problemu z dostępnością pokoi.
  2. Extra Magic Hours – to usługa dostępna wyłącznie dla gości hotelowych. Decydując się na nocleg w hotelu bramy Disneyland Park otwierają się przed nami dwie godziny wcześniej. Co to oznacza? Brak kolejek i jeszcze więcej atrakcji.
  3. FAST PASS – wszyscy goście hotelowi otrzymują wejściówki FASTPASS. Usługa ta znacznie skraca czas, który musielibyśmy poświecić na stanie w kolejkach. Mamy dzięki niej możliwość odwiedzenia atrakcji o konkretnej godzinie, która będzie widnieć na bilecie wygenerowanym przez specjalny biletomat. Osoby, które zdecydują się na rezerwację jednego z droższych pokoi otrzymują wejściówki typu VIP FAST PASS, co umożliwia wstęp do wybranej atrakcji w dowolnym czasie poza kolejką.hotel_santa_fe
  4. Bezpłatny parking – goście wszystkich hoteli mają zapewniony bezpłatne miejsce parkingowe przed hotelem. Wszystkie pozostałe osoby, które zdecydowały się tego dnia na przyjazd do parku samochodem osobowym muszą się liczyć z kosztem ok. 15 €
  5. Śniadanie w cenie noclegu – w każdym z hoteli śniadanie podawane jest w formie bufetu amerykańskiego. Pozostałe posiłki nie są już wliczone w cenę biletu. W przypadku Rancza Crocketta nie ma śniadania, jest za to kuchnia w domku, gdzie można samodzielnie przygotowywać jedzenie. Obecnie w serwisie Parkmania.pl dostępna jest również specjalna oferta, która uwzględnia pobyt w hotelu z wyżywieniem typu Half Board (śniadanie i obiadokolacja).  Dotyczy wszystkich hoteli na terenie Disneylandu.
  6. Wystrój rodem z baśni – nocleg w jednym z hoteli Disneyland Paris to równie wielka atrakcja, co przejażdżka kolejką górską. Przebywając w ich wnętrzach można kompletnie oderwać się od rzeczywistości. Klatka schodowa niczym w wiktoriańskim pałacu, widok na jezioro, basen jak na szczycie nowojorskich wieżowców – tego nie zagwarantuje Wam żaden inny hotel.
  7. Stały dostęp do pokoju w czasie wizyty w parku – to bardzo wygodne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Hotele położone są w bezpośredniej bliskości parku, więc decydując się na nocleg w każdej chwili możemy udać się do pokoju, by odpocząć od nadmiaru wrażeń.
  8. Liczne atrakcje hotelowe – basen, przejażdżka na kucyku, farma, metamorfoza w jedną z księżniczek Disneya – każdy z hoteli próbuje przyciągnąć gości na szereg różnych sposób. Zanim zdecydujemy się więc na któryś z nich warto jest zapoznać się z ofertą każdego z nich.basen_ranczo

Pobyt w jednym z hoteli w Disneylandzie to bez wątpienia niesamowita przygoda. Może zamiast dojeżdżać do parku z Paryża warto więc zainteresować się ofertami uwzględniającymi bilety i nocleg w Disneylandzie? Zapewniamy, że ich ceny naprawdę potrafią być konkurencyjne. Jeśli chcecie przekonać się o tym osobiście zapiszcie się do newslettera*. Dzięki temu nie ominie Was żadna interesująca oferta!

 

*otrzymywanie newslettera wiąże się z rejestracją w portalu Parkmania.pl

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz