Bilet do Disneylandu wymarzonym prezentem na komunię

bilet_do_disneylandu_prezent_komunia

Wycieczka do Disneylandu może być świetną alternatywą dla tabletów i rowerów wręczanych z okazji komunii. Wrażenia z takiego wyjazdu z pewnością okażą się cenniejsze niż elektroniczne gadżety.

O czym marzą 9-latki?

Prezent na I Komunię Świętą już dawno nie ogranicza się wyłącznie do katechizmu lub złotego łańcuszka. Ostatnimi czasy zastąpiły je elektroniczne gadżety, takie jak tablety, telefony i przenośne odtwarzacze mp 4. Czy 9 letnie dziecko faktycznie ich potrzebuje? Co jeśli ma już laptop lub tablet? W takiej sytuacji zamiast uszczęśliwiać je kolejnym elektronicznym cackiem, lepiej jest przeznaczyć pieniądze na coś, co wzbogaci jego wspomnienia w nowe przeżycia i doświadczenia. Koszty jednodniowego biletu do Disneylandu w serwisie Parkmania.pl zaczynają się już od 181 złotych. W cenie jednego urządzenia (np. komputera) jesteśmy więc w stanie opłacić wyjazd nie tylko dziecku, ale i któremuś z członków jego rodziny. Oczywiście taki prezent powinien być przedyskutowany z rodzicami. Jeśli stać ich na dojazd do parku naprawdę  trudno o lepszy prezent na komunię.

5 argumentów za tym, dlaczego warto wręczyć bilet do Disneylandu w prezencie komunijnym

  1. Każdy zagraniczny wyjazd ma bardzo korzystny wpływ na rozwój dziecka. Jadąc do Francji zapozna się nową kulturą i językiem, które mogą okazać się motorem do rozwoju jego zainteresowań
  2. Przy okazji wizyty w Disneylandzie można też pokazać dziecku Paryż
  3. Dzieci spędzają coraz więcej czasu na korzystaniu z Internetu – pobyt w Disneylandzie gwarantuje im niesamowity dzień pełen przygód w oderwaniu od komputera
  4. Pobyt w Disneylandzie to coś nienamacalnego. Wspomnienia wiążące się takim wyjazdem są bezcenne.
  5. Wycieczka do Disneylandu to jedno z najczęściej spotykanych dziecięcych marzeń. W obliczu poszukiwań prezentu na komunię masz niepowtarzalną okazję do tego, by je spełnić.

Co jeśli rodzina nie ma pieniędzy na wyjazd do Francji i nie stać nas na ufundowanie wycieczki dla całej rodziny?

W Polce również istnieją parki rozrywki. Energylandia w Zatorze – największy z nich daje możliwość skorzystania z atrakcji podobnych do tych znajdujących się w Disneylandzie. Karuzele, kolejki górskie – tam też można świetnie się bawić. Koszt takiego wyjazdu nie powinien przerastać możliwości przeciętnej polskiej rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek do Disneylandu na stronie parkmania.pl. Osobom zainteresowanym zakupem biletu polecamy skorzystać z jednej z aktualnych promocji.

Dodaj komentarz