Disney Village w świątecznej odsłonie

disneyland

Świąteczna atmosfera nie omija żadnego zakątka paryskiego Disneylandu – parkowe alejki mienią się tysiącami barw, w hotelowych atriach pojawiają się wysokie na kilka metrów choinki, a restauracje prześcigają się w rywalizacji na najlepsze świąteczne danie. Wyjątkowe atrakcje czekają też na wszystkich tych, którzy zdecydują się zajrzeć do Disney Village.

Chatelets de Noël, czyli Targ Świąteczny

Wizyta na Targu Świątecznym, który w grudniu pojawia się w Disney Village jest doskonałą okazją do tego, by posmakować różnych specjałów francuskiej tradycyjnej kuchni – znajdziecie tam dania kuchni alzackiej, alpejskiej, pieczone kasztany oraz sery ze wszystkich regionów Francji. Nie może też zabraknąć grzanego wina i wyrobów tradycyjnego rzemiosła.

Świąteczne pokazy

Począwszy od 16 grudnia w centrum Disney Village rozpoczną się świąteczne pokazy i animacje. Będzie można wspólnie śpiewać i tańczyć w rytm doskonale znanych świątecznych piosenek. Animacje startują codzienne po godzinie 18:00.

Buffalo Wild West Show w świątecznej odsłonie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia zmienia się nawet scenariusz kultowego spektaklu Buffalo Wild West Show. W standardowej wersji pokaz przenosi widzów na Dziki Zachód – podczas gdy oni delektują się teksańskimi przysmakami, na scenie pojawia się słynny Buffalo Bill, bizony i galopujące konie. Między 11 a 25 grudnia spektakl zmienia się jednak nie do poznania. W menu znajdziemy świąteczne dania, a do obsady dołączy Święty Mikołaj. Śnieg w Teksasie? Jak widać w Disneylandzie wszystko jest możliwe.  Przekonacie się o tym, odwiedzając park w końcu grudnia. Bilety na spektakl można nabyć za pośrednictwem strony parkmania.pl

Sylwester w Disney Village

31 grudnia w Disney Village rozpocznie się wielka plenerowa impreza. W czasie wieczoru na scenie pojawią się słynni muzycy i DJ-e (DJ Dan Pudlo). Zapowiadane są też specjalne pokazy i spektakle. Całość zakończy oczywiście widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

Pełny program wydarzeń w Disney Village jest dostępny pod =>tym linkiem

Dodaj komentarz