Co nas czeka w Disneylandzie w 2017 r?

disneyland-2017

Kończący się rok był dla paryskiego Disneylandu niezwykle pracowity. Na terenie parku trwało wiele prac modernizacyjnych. Większość z nich zakończy się już jednak w 2017 r – to będzie czas radosnego świętowania – Disneyland kończy przecież 25 lat!

2017 rok to dla Disneylandu rok jubileuszowy – w kwietniu park kończy 25 lat. Taka rocznica nie może oczywiście przejść bez echa. Oprócz troski o zadowolenie gości, to właśnie jubileusz był podstawowym powodem tak szeroko zakrojonych prac modernizacyjnych. W kwietniu Disneyland ma błyszczeć – na nowo otworzą się wszystkie remontowane atrakcje, a parki i ogrody będą wypielęgnowane tak dokładnie jak nigdy dotąd. Decydując się wycieczkę do Disneylandu w 2017 r. z pewnością nie będziecie się nudzić.

Sezon mocy

Zanim rozpoczną się wszystkie jubileuszowe uroczystości, Disneyland zaprasza nas na „Sezon mocy” – festiwal adresowany do wszystkich fanów „Gwiezdnych wojen”. Między 14 stycznia a 26 marca w Walt Disney Studios będzie można spotkać oddziały szturmowców, rycerzy Jedi i wiele innych bohaterów gwiezdnej sagi.

4-sezon-mocy2

Frozen Sing Along

Do 26 marca wciąż można oglądać spektakl Frozen Sing Along. Następna taka okazja trafi się pewnie dopiero przed przyszłorocznym Bożym Narodzeniem, więc jeśli wybieracie się do Disneylandu z nadzieją zobaczenia Anny i Elzy, koniecznie zarezerwujcie sobie pobyt przed 26 marca.

3-kraina-lodu

Obchody urodzin Disneylandu

Urodziny Disneylandu były już co prawda tematem jednego z naszych artykułów (=> link), ale w tej chwili dysponujemy nieco bardziej szczegółowymi informacjami na ten temat. Z pewnością pojawi się nowa parada. Nie wiemy jednak o niej nic ponadto, że w korowodzie przejdą wszystkie najpopularniejsze  postaci Disneya. Pojawi się też nowa platforma w kształcie ziejącego ogniem smoka.

Nieco więcej wiadomo o nowym pokazie Disney Drems, a właściwie Ilumination extravaganza, bo właśnie taki tytuł będzie nosił nowy wieczorny spektakl fajerwerków i świateł. Oprócz tytułu zmieni się też muzyka i wykorzystane motywy, wśród których pojawi się więcej scen z filmów aktorskich. Możemy się spodziewać fragmentów nowych „Gwiezdnych wojen”, „Piratów z Karaibów” oraz najnowszej wersji filmu „Piękna i Bestia” z Emmą Watson, który będzie miał premierę tuż przed urodzinami Disneylandu.

Zapowiadany jest także nowy spektakl Happy Anniversary Disneyland® Paris”. Szczegółowe informacje na jego temat pojawią się zapewne bliżej premiery.

Kultowe atrakcje w nowej odsłonie

Już w grudniu kończy się remont Big Thunder Mountain – kultowej kolejki górskiej, nawiązującej klimatem do westernu. Na kwiecień zapowiadane jest jednak jeszcze więcej emocji – zobaczymy Star Tours i Space Mountain w zupełnie nowej odsłonie. Po remoncie obydwie atrakcje będą nawiązywać do „Gwiezdnych Wojen”.

  • Star Tours: l’Aventure Continue – umożliwi nam zobaczenie w 3D krajobrazów różnych planet, jakie znamy z sagi. Jakku, Hoth, Tatooine, Gwiazda Śmierci – poczujecie się jak byście tam byli!
  • Star Wars Hyperspace Mountain – wcielamy się w role pilota statku kosmicznego. Wokół krążą statki kosmiczne rebeliantów, myśliwce TIE i gwiezdne niszczyciele.

Nowe vouchery na posiłki

Począwszy od 29 marca 2017 r. w cenie noclegu w Disneylandzie nie będzie już śniadań. Choć może się wydawać, że nie jest to dobra zmiana, to w rzeczywistości goście bardzo wiele na niej zyskają. Wykupując voucher na posiłki (w tym także śniadania) mamy znacznie większą dowolność w wyborze restauracji w Disneylandzie i nie musimy ograniczać się tylko do tej znajdującej się w hotelu.

Atrakcyjne promocje

Na 2017 r. zapowiedziane jest też wiele promocji. Już teraz na parkmania.pl dostaniecie bilety na lato w 2017 r. w bardzo atrakcyjnej cenie. Biorąc pod uwagę tak dużą ilość planowanych atrakcji, naprawdę warto skorzystać z tej okazji.

Dodaj komentarz