W czym może pomóc Ci aplikacja Disneylandu?

This week the Disneyland Resort unveiled its own cell-phone application that allows guests to see wait times at both of its Anaheim theme parks, locate costumed characters and buy park tickets and book dining reservations. The app, called Disneyland, is available for free on Google Play for Android users and at the Apple Store.

Choć przy bramach Disneylandu wciąż rozdawane są mapy całego kompleksu, nie jest wykluczone, że z czasem zupełnie zastąpią je przewodniki w wersji elektronicznej. Oficjalna aplikacja Disneylandu już cieszy się ogromnym powodzeniem. Przekonajcie się dlaczego warto pobrać ją przed wyjazdem.

Pierwsza oficjalna aplikacja Disneylandu Paris pojawiła się w 2010 r. Tylko tę wersję pobrało ponad 3 mln użytkowników. Dziś aplikacja jest jeszcze popularniejsza i wzbogaciła się o kilka nowych funkcjonalności. System opiera się na geolokalizacji. Sprawdza dokładnie nasze położenie i pokazuje wszystkie atrakcje i pokazy w najbliższej okolicy. Wyniki wyszukiwań można przefiltrować, wybierając intersująca nas kategorię. Są to np. punkty photo pass, restauracje, hotele, sklepy i toalety. Dowiecie się też o wszystkich specjalnych eventach, jakie mogły umknąć waszej uwadze podczas przygotowań do wyjazdu. W aplikacji dostępne są również krótkie opisy wszystkich atrakcji, gdzie znajdziemy także informacje o ograniczeniach wstępu i szacowany czas oczekiwania w kolejkach.

Podsumujmy, co zyskujemy instalując aplikację Disneyland Paris:

 

  • dostęp do interaktywnych map całego założenia (Disneyland Park, Walt Disney Studios, Disney Village, hotele Disneya)
  • informacje o bieżących wydarzeniach
  • opisy atrakcji wraz z czasem oczekiwania na wejście
  • możliwość rezerwacji biletów i stolików w restauracjach

aplikacja-disneylandu

A jakie jest nasze zdanie o aplikacji?

Aplikacja pozwala na lepszą organizację pobytu w Disneylandzie. Na ekranie widzimy, z jakim czasem oczekiwania wiąże się odwiedzenie danej atrakcji i czego dokładnie możemy się po niej spodziewać. Dawniej dowiadywaliśmy się o tym dopiero po znalezieniu się przed wejściem do danego miejsca. Mając świadomość tego, że będziemy musieli spędzić godzinę w kolejce możemy sobie odłożyć w czasie wizytę na tej atrakcji i skierować w kierunku tych mniej obleganych. Wszystkim tym, którzy mają problem z orientacją w terenie z pewnością przyda się też geolokalizacja. Rzut oka na ekran wystarczy, by dowiedzieć się, w którym miejscu się znajdujemy. Problemu nie sprawia też znalezienie toalety czy odpowiedniego miejsca na obiad. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak polecić wam pobranie tej aplikacji. Nie zapomnijcie tylko porządnie naładować telefonu, przed wejściem do parku.

 

Źródła zdjęć: 1,2

Dodaj komentarz