Już jest! Darmowy e-book o europejskich parkach rozrywki

01_magazine_pm_Grey

Pakujemy bagaże do auta i jedziemy do Disneylandu! Taka propozycja brzmi świetnie prawda?  Jeśli nie chcecie jednak, by ekscytacja ustąpiła miejsca przykremu rozczarowaniu poświęćcie chwilę na należyte przygotowanie się do wyjazdu. Nieprzewidziane wydatki, kolejki do kas, tłumy w parku – każdej z tych sytuacji można uniknąć, zapoznając się z treścią e-booka, opracowanego przez portal Parkmania.pl 

Wycieczka do Disneylandu jest niewątpliwie spełnieniem marzeń. Dzieci mają więc prawo czuć się nią podekscytowane. Rodzice powinni jednak zachować zdrowy rozsądek. Nie zapominajmy o tym, że oprócz nas w parku znajdzie się wielonarodowy tłum, którym kierują podobne emocje. Ludzie mogą się spieszyć, przepychać i dyskutować w zupełnie nieznanych nam językach. W takich okolicznościach nietrudno się zgubić, zwłaszcza latem, gdy parki rozrywki przeżywają istne oblężenie. Osobny problem może stanowić znalezienie względnie taniej restauracji w porze obiadowej lub remont wyczekiwanej przez dzieci atrakcji. Twórcy strony Parkmania.pl – pierwszego portalu poświęconego wyłącznie parkom rozrywki postanowili, więc wyprzedzić fakty. Na ich stronie właśnie pojawił się darmowy ebook, wypełniony praktycznymi wskazówkami, dzięki którym unikniemy przykrych niespodzianek:

Poradnik. Jak zaoszczędzić czas i pieniądze planując wycieczkę do parku rozrywki

06_magazine_pm

E-book jest całkowicie darmowy. Aby go pobrać wystarczy kliknąć w poniższy odnośnik i zarejestrować się na stronie Parkmania.pl.

pobierz ebook

Dowiesz się niego m.in:

  • Jak zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech podczas wizyty w parku?
  • Co zabrać ze sobą na wyjazd?
  • Jak zaoszczędzić na biletach i noclegu?
  • Jakiego rodzaju atrakcje można znaleźć w największych europejskich parkach rozrywki?
  • Na czym polegają ograniczenia wstępu na wybrane atrakcje?

Parkmania pośredniczy nie tylko w sprzedaży biletów do Disneylandu, ale blisko 20 parków rozrywki w całej Europie. E-book stanowi więc podsumowanie ich rozległej wiedzy. Publikacja jest czytelna i przejrzysta. Najważniejsze informacje zebrano na blisko 30 ilustrowanych kartach. Najlepiej zapoznać się z nimi jeszcze przed wyjazdem. Zawsze można jednak wydrukować e-book lub przejrzeć go na ekranie tabletu w czasie podróży. Naprawdę warto mieć pod ręką  tego rodzaju przewodnik.

Dodaj komentarz