Disneyland – atrakcje dla par

n016001

Nie od dziś wiadomo, że pozytywne wspomnienia cementują związek. Beztroska zabawa w Disneylandzie gwarantuje Wam ich całą masę. Trudno wymarzyć sobie lepsze miejsce na randkę.  

CO ZAKOCHANE PARY MOGĄ ROBIĆ W DISNEYLANDZIE?

  • Spacerować wśród romantycznej scenografii

Każda z historii miłosnych Disneya dobrze się kończy. Pozwólcie więc, by udzieliła się Wam ich romantyczna atmosfera. Weźcie się za ręce i udajcie się na wycieczkę po zamku Śpiącej Królewny albo wybierzcie się na rejs łódką po Le Pays des Contes de Fées i przypomnijcie sobie swoje ulubione animacje z dzieciństwa.

n015958

  • Wirować na karuzeli patrząc sobie w oczy

Mieszcząca się Fantasyland w karuzela Mad Hatter’s Tea Cups to atrakcja nie tylko dla dzieci. W filiżankach Kapelusznika z „Alicji w Krainie Czarów” roi się także od zakochanych par. Jeśli zdecydujecie się na przejażdżkę koniecznie usiądźcie po jej przeciwległych stronach. Gdy karuzela zacznie wirować nie spuszczajcie z siebie wzroku. Równie romantycznie może być na latających dywanach z filmu „Alladyn” (Les Tapis Volants) w Walt Disney Studios. Wystarczy przypomnieć sobie piosenkę „Wspaniały świat”.

  • Zaznać adrenaliny na jednej z ekstremalnych atrakcji

Gdy obok znajduje się ukochana osoba przyprawiające o zawrót głowy inwersje na kolejce Indiana Jones’a i upiorna obsługa Hotelu Hollywood nie są już takie straszne. O szczegółach wszystkich ekstremalnych atrakcji pisaliśmy już tutaj.

n015916

  • Podziwiać panoramę parku z pokładu balonu

Lądowisko dla balonu położone jest na jeziorze, wokół którego wznoszą się hotele Disneylandu. Z góry doskonale widać jednak cały park. Wspólne kilka minut w chmurach. Czemu nie?

  • Zarezerwować pokój w hotelu jak z baśni

O ofercie noclegowej Disneylandu wspominaliśmy już w artykule „8 powodów, dlaczego warto nocować w hotelach Disneya”. To bez wątpienia doskonały pomysł na przedłużenie bajkowej atmosfery. Wyobraźcie sobie pobyt w pokoju stylizowanym na wystrój XIX wiecznego pałacu (Disneyland Hotel) albo w nowojorskim apartamencie z widokiem na jezioro (Disney’s Hotel New York). Do tego basen, spa i restauracje. W hotelach Disneya  jest wszystko, czego trzeba do zrealizowania wymarzonego weekendu we dwoje.

  • Zjeść romantyczną kolację w jednej z restauracji

Nawet jeśli nie zdecydujecie się na nocleg w Disneyland Hotel możecie udać się na kolację w położonej w nim restauracji California Grill. Jej wiktoriańskie wnętrza zapierają dech w piersiach. Równie entuzjastycznie można wypowiadać się o tamtejszej kuchni. Na romantyczną kolację polecamy też restaurację Blue  Lagoon i Bistrot Chez Rémy.

Tic&Tac_parkmania

Wspólna wycieczka do Disneylandu zapewni Wam mnóstwo śmiechu i zabawy. Powstałe w ten sposób wspomnienia będą najlepszym antidotum na ewentualny kryzys w związku. Nie czekajcie do Walentynek. Na wyjazd do Disneylandu można wykorzystać wakacyjny urlop albo weekend. Na Parkmania.pl czekają na Was bardzo atrakcyjne promocje. Dotyczy to zarówno noclegów, jak i biletów do parku.

Dodaj komentarz